XV WARSZAWSKIE MIĘDZYNARODOWE

akordeon

Marcin Baranowski

Olga Pasiecznik (Pasichnyk)

śpiew  - rekrutacja do klasy prof. Olgi Pasiecznik wstrzymana z przyczyn niezależnych od organizatorów

Maria Peradzyńska-Filip

flet

Anna Skibińska-Haponiuk

Piotr Fidelus
Monika Polaczek-Przestrzelska
Joanna Przybylska
Oksana Svekla
Joanna Zathey-Wójcińska

realizacja partii fortepianu w klasach instrumentalnych i wokalnych

• XV Warszawskie Międzynarodowe Kursy Mistrzowskie im. Macieja Paderewskiego odbędą się w dniach 5–13 sierpnia 2021 r.w Domu Pracy Twórczej - Pałacu w Radziejowicach. ul. Sienkiewicza 4 (ok. 45 km od centrum Warszawy przy trasie S8 w kierunku Katowic) .
  • Uczestnicy niepełnoletni muszą mieć zapewnioną opiekę osoby dorosłej, która odpowiada za ich bezpieczeństwo podczas Kursu. Organizator Kursów nie sprawuje i nie zapewnia opieki nad osobami niepełnoletnimi.
  • Zajęcia prowadzone w ramach kursów obejmują cztery lekcje w wymiarze 45 minut u wybranego pedagoga. Planowane są również koncerty najlepszych uczestników (do udziału w koncertach kwalifikują profesorowie).
  • Organizatorzy zapewniają współpracę z akompaniatorami dla uczestników, którzy dokonają odpowiedniej opłaty za kurs (szczegóły dalej) oraz przyślą nuty dla akompaniatora w terminie 14 dni od daty otrzymania informacji o zakwalifikowaniu.
  • Uczestnicy zobowiązani są do ubezpieczenia się we własnym zakresie od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków.
  • Na terenie Kursów będzie obowiązywał szczegółowy regulamin uwzględniający aktualne zalecenia przeciwepidemiczne Ministra Zdrowia. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu oraz zaleceń Sanepidu dotyczących bezpiecznego przebywania w miejscach publicznych w czasie epidemii Covid-19.

O terminach rozpoczęcia zajęć w poszczególnych klasach
będziemy informować około 1 sierpnia.

• Zgłoszenia udziału w Kursach należy dokonać do 31 maja 2021 r., przesyłając e-mailem na adres Organizatorów następujące dokumenty:
      - czytelnie wypełniony formularz zgłoszeniowy
      - podpisane oświadczenie dotyczące danych osobowych
      - podpisaną deklarację opieki nad uczestnikiem (uczestnicy niepełnoletni)
      - oraz dowód wpłaty wpisowego.
    • Dokumenty należy przesyłać w postaci zeskanowanych plików z odręcznymi podpisami. Liczy się data otrzymania zgłoszenia przez Organizatorów.
    • O zakwalifikowaniu na Kursy w charakterze uczestnika czynnego Organizatorzy poinformują do 15 czerwca 2021. Zgłoszenia nadesłane po tym terminie rozpatrywane będą w miarę wolnych miejsc. Informacje o wolnych miejscach w klasach poszczególnych profesorów będą umieszczane na bieżąco na stronie internetowej.

OPŁATY DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH OBYWATELSTWO RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Pełna opłata za Kursy musi wpłynąć na konto bankowe Organizatora najpóźniej do 15 lipca 2021.

Istnieje możliwość rezerwacji noclegu z całodziennym wyżywieniem na miejscu (3 posiłki) w cenie 120 zł od osoby za noc (60 zł nocleg + 60 zł całodzienne wyżywienie).

Prosimy o zaznaczenie chęci skorzystania z noclegu i wyżywienia na formularzu zgłoszeniowym.

Liczba miejsc noclegowych ograniczona – o rezerwacji będzie decydowała kolejność zgłoszeń!

Płatność za nocleg i wyżywienie na miejscu.

Warszawskie Międzynarodowe Kursy Mistrzowskie im. Macieja Paderewskiego

Dom Pracy Twórczej w Radziejowicach