XIV WARSZAWSKIE MIĘDZYNARODOWE

23–29 sierpnia 2020

Brak miejsc w klasach: prof. Olgi Pasiecznik, prof. Marii Peradzyńskiej-Filip, prof. Anny Skibińskiej-Haponiuk, prof. Marcina Baranowskiego,  prof. Wojciecha Świtały.  Są wolne miejsca w pozostałych klasach.

fortepian  BRAK MIEJSC

Olga Pasiecznik (Pasichnyk)

śpiew  BRAK MIEJSC

Maria Peradzyńska-Filip

flet   BRAK MIEJSC

Klaudiusz Baran

akordeon

Marcin Baranowski

skrzypce BRAK MIEJSC

Anna Skibińska-Haponiuk

wiolonczela  BRAK MIEJSC

Piotr Fidelus
Monika Polaczek-Przestrzelska
Agnieszka Przemyk-Bryła
Oksana Svekla
Joanna Zathey-Wójcińska

realizacja partii fortepianu w klasach instrumentalnych i wokalnych

• XIV Warszawskie Międzynarodowe Kursy Mistrzowskie im. Macieja Paderewskiego odbędą się w dniach 23–29 sierpnia 2020 r.w Domu Pracy Twórczej - Pałacu w Radziejowicach. ul. Sienkiewicza 4 (ok. 45 km od centrum Warszawy przy trasie S8 w kierunku Katowic) .
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo przeprowadzenia Kursów w formule online, jeśli sytuacja epidemiczna uniemożliwi ich przeprowadzenie stacjonarnie.

• Uczestnicy niepełnoletni muszą mieć zapewnioną opiekę osoby dorosłej, która odpowiada za ich bezpieczeństwo podczas Kursu.
  • Uczestnicy mają zagwarantowane cztery lekcje w wymiarze 45 minut u wybranego pedagoga.
  • Organizatorzy zapewniają współpracę z akompaniatorami dla uczestników, którzy dokonają odpowiedniej opłaty za kurs (szczegóły dalej) oraz przyślą nuty dla akompaniatora w terminie 14 dni od daty otrzymania informacji o zakwalifikowaniu.
  • Uczestnicy zobowiązani są do ubezpieczenia się we własnym zakresie od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków.
  • Na terenie Kursów będzie obowiązywał szczegółowy regulamin uwzględniający aktualne zalecenia przeciwepidemiczne Ministra Zdrowia. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu oraz zaleceń Sanepidu dotyczących bezpiecznego przebywania w miejscach publicznych w czasie epidemii Covid-19.
    Regulamin zostanie opublikowany w sierpniu.

O terminach rozpoczęcia zajęć w poszczególnych klasach
będziemy informować około 15 sierpnia.

• Zgłoszenia udziału w Kursach należy dokonać do 30 czerwca 2020 r., przesyłając na adres Organizatorów pocztą lub e-mailem czytelnie wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz podpisane oświadczenie dotyczące danych osobowych, wraz z dołączonym dowodem wpłaty wpisowego  oraz deklaracją opieki nad uczniem (uczestnicy niepełnoletni). Liczy się data otrzymania zgłoszenia przez Organizatorów. Dokumenty należy przesyłać w postaci zeskanowanych plików z odręcznymi podpisami.
    • O zakwalifikowaniu na Kursy w charakterze uczestnika czynnego Organizatorzy poinformują do 15 lipca 2020. Zgłoszenia nadesłane po tym terminie rozpatrywane będą w miarę wolnych miejsc. Informacje o wolnych miejscach w klasach poszczególnych profesorów będą umieszczane na bieżąco na stronie internetowej.

OPŁATY DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH OBYWATELSTWO RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Pełna opłata za Kursy musi wpłynąć na konto bankowe Organizatora najpóźniej do 31 lipca 2020.

Istnieje możliwość rezerwacji noclegu z całodziennym wyżywieniem na miejscu (3 posiłki) w cenie 120 zł od osoby za noc - wraz ze zgłoszeniem prosimy o informację, czy chcą Państwo skorzystać z tej oferty. Liczba miejsc ograniczona!

Płatność za nocleg i wyżywienie na miejscu.

Warszawskie Międzynarodowe Kursy Mistrzowskie

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Partnerzy:

Dom Pracy Twórczej w Radziejowicach