XVIII WARSZAWSKIE MIĘDZYNARODOWE

Radziejowice, 3–11 sierpnia 2024

Brak miejsc w klasach prof. Olgi Pasiecznik, prof. Marii Peradzyńskiej, prof. Marcina Baranowskiego i prof. Wojciecha Świtały. Kontynuujemy rekrutację do pozostałych klas.

Marcin Baranowski

skrzypce - BRAK MIEJSC

Vadim Brodski

Joanna Ławrynowicz-Just

Olga Pasiecznik (Pasichnyk)

śpiew - BRAK MIEJSC

Maria Peradzyńska

flet - BRAK MIEJSC

fortepian - BRAK MIEJSC

Łukasz Chrzęszczyk

Katarzyna Hajduk-Konieczna

Marcin Łopacki

Monika Polaczek-Przestrzelska

Alina Shevchenko

Bartłomiej Wezner

Joanna Zathey-Wójcińska

realizacja partii fortepianu w klasach instrumentalnych i wokalnych

• XVIII Warszawskie Międzynarodowe Kursy Mistrzowskie im. Macieja Paderewskiego odbędą się w dniach 3–11 sierpnia 2024 r.w Domu Pracy Twórczej - Pałacu w Radziejowicach. ul. Sienkiewicza 4 (ok. 45 km od centrum Warszawy przy trasie S8 w kierunku Katowic) .
  • Uczestnicy niepełnoletni muszą mieć zapewnioną opiekę osoby dorosłej, która odpowiada za ich bezpieczeństwo podczas Kursu. Organizator Kursów nie sprawuje i nie zapewnia opieki nad osobami niepełnoletnimi.
  • Zajęcia prowadzone w ramach kursów obejmują cztery lekcje w wymiarze 45 minut u wybranego pedagoga. Planowane są również koncerty najlepszych uczestników (do udziału w koncertach kwalifikują profesorowie).
  • Organizatorzy zapewniają współpracę z akompaniatorami dla uczestników, którzy dokonają odpowiedniej opłaty za kurs (szczegóły dalej) oraz przyślą nuty dla akompaniatora w terminie 14 dni od daty otrzymania informacji o zakwalifikowaniu.
  • Uczestnicy zobowiązani są do ubezpieczenia się we własnym zakresie od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków.

W dniu 6 sierpnia zapraszamy na Koncert Mistrzów w wykonaniu prof. Vadima Brodskiego (skrzypce) i prof. Bartłomieja Weznera (fortepian).

• Zgłoszenia udziału w Kursach należy dokonać do 31 maja 2024 r., przesyłając e-mailem na adres Organizatorów następujące dokumenty:
      - czytelnie wypełniony formularz zgłoszeniowy
      - podpisane oświadczenie dotyczące danych osobowych
      - podpisaną deklarację opieki nad uczestnikiem (uczestnicy niepełnoletni)
      - oraz dowód wpłaty wpisowego.
    • Dokumenty należy przesyłać w postaci zeskanowanych plików z odręcznymi podpisami. Liczy się data otrzymania zgłoszenia przez Organizatorów.
    • O zakwalifikowaniu na Kursy w charakterze uczestnika czynnego Organizatorzy poinformują do 15 czerwca 2024. Zgłoszenia nadesłane po tym terminie rozpatrywane będą w miarę wolnych miejsc. Informacje o wolnych miejscach w klasach poszczególnych profesorów będą umieszczane na bieżąco na stronie internetowej.
    • O terminach zajęć lub terminie spotkania organizacyjnego z profesorem będziemy informować uczestników pod koniec lipca.

OPŁATY DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH OBYWATELSTWO RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LUB KARTĘ POLAKA

Pełna opłata za Kursy musi wpłynąć na konto bankowe Organizatora najpóźniej do 15 lipca 2024.

Istnieje możliwość rezerwacji noclegu z całodziennym wyżywieniem na miejscu (3 posiłki) w cenie 169 zł od osoby za noc (80 zł nocleg + 89 zł całodzienne wyżywienie, w tym śniadanie 29 zł, obiad 34 zł, kolacja 26 zł).

Prosimy o zaznaczenie chęci skorzystania z noclegu i wyżywienia na formularzu zgłoszeniowym.

Liczba miejsc noclegowych ograniczona – o rezerwacji będzie decydowała kolejność zgłoszeń!

Płatność za nocleg i wyżywienie na miejscu.

Uwaga: brak miejsc noclegowych na terenie kompleksu pałacowego - osoby zainteresowane noclegami możemy zapisać na listę rezerwową lub prosimy o organizację noclegów we własnym zakresie.

Obiekty noclegowe w pobliżu Pałacu w Radziejowicach:

Warszawskie Międzynarodowe Kursy Mistrzowskie im. Macieja Paderewskiego

Kursy dofinansowano ze środków Centrum Edukacji Artystycznej